درباره آبانگان صنعت

معرفی شرکت آبانگان صنعت

آبانگان صنعت شرکتی است صد در صد خصوصی با ماهیت مهندسی که با هدف مشارکت مؤثر در اجرای پروژه های داخلی و خارجی و به منظور ارائه خدمات مدیریت پروژه، مهندسی، تامین تجهیزات، ساخت، ، نصب و تست و راه اندازی تصفیه خانه های آب و فاضلاب  شهری و صنعتی ، بازچرخانی پساب  ،ایستگاه های پمپاژ و خطوط انتقال و غیره در سال 1383 تأسیس گردیده است و از بدو تاسیس در مسیر تحقق سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر فراهم نمودن بستر لازم برای توسعه پایدار کشور از طریق برون سپاری فرآیند اجرا ی پروژه ها به بخش خصوصی ، همواره تعاملات سازنده ای با کارفرمایان محترم صنایع, علی الخصوص صنایع آب و فاضلاب، نیرو و انرژی داشته است.

بیانیه سازمانی


شرکت آبانگان صنعت یک شرکت پیمانکاری EPC بوده که با در اختیار داشتن مدیران و نیروهای متخصص و کارآمد و همکاری با شرکت های داخلی وخارجی، افتخار دارد کلیه خدمات طراحی، مهندسی، ساخت، خرید، اجراء ، نصب و راه اندازی تصفیه خانه ها و ایستگاههای پمپاژ و خطوط انتقال آب و فاضلاب را با حداقل هزینه و کیفیت مناسبت نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور ارائه نماید.

شرکت آبانگان صنعت می کوشد تا با بهره برداری صحیح و اصولی از منابع و خلق آثاری ماندگار جاودانه شود و با ایجاد اشتغال و تربیت نیروهای متخصص موجبات خودکفایی کشور را فراهم آورد. شرکت آبانگان صنعت می کوشد تا با نوآوری در اجرای طرحها و پروژه های صنعتی موجبات رضایتمندی کارفرمایان را فراهم آورد. شرکت آبانگان با اتکا به واحد تحقیق و توسعه همواره پیشرو در ورود به بازارها و فرصت های شغلی جدید می باشد.

پروژه های در حال اجرا

احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر سپیدان
80%
احداث مدول توسعه تصفیه خانه فاضلاب فولادشهر
48%
تصفیه پساب کامل واحد MEG به شرکت پتروشیمی مروارید
75%
طرح آبرسانی به مجتمع های روستایی شهرستان تفت
20%
تامین قطعات یدکی مورد نیاز تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران
90%

سهم هر گروه از پروژه‌ها در آبانگان صنعت

  • تصفیه‌خانه فاضلاب
  • تصفیه‌خانه آب
  • بازچرخانی پساب
  • ایستگاه پمپاژ و خط‌‌‌ انتقال
  • تامین تجهیزات

چشم انداز


آبانگان صنعت شرکتی است صد در صد خصوصی با ماهیت مهندسی که با هدف مشارکت مؤثر در اجرای پروژه های داخلی و خارجی و به منظور ارائه خدمات مدیریت پروژه، مهندسی، تامین تجهیزات، ساخت، ، نصب و راه اندازی تصفیه خانه ها و ایستگاههای پمپاژ و خطوط انتقال آب و فاضلاب شهری و صنعتی در سال 1383 تأسیس گردیده است و از بدو تاسیس در مسیر تحقق سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر فراهم نمودن بستر لازم برای توسعه پایدار کشور از طریق برون سپاری فرآیند اجرا ی پروژه ها به بخش خصوصی ، همواره تعاملات سازنده ای با کارفرمایان محترم صنایع, علی الخصوص صنایع آب و فاضلاب، نیرو و انرژی داشته است.

ماموریت


شرکت آبانگان صنعت یک شرکت پیمانکاری EPC بوده که با در اختیار داشتن مدیران و نیروهای متخصص و کارآمد و همکاری با شرکت های داخلی وخارجی، افتخار دارد کلیه خدمات طراحی، مهندسی، ساخت، خرید، اجراء ، نصب و راه اندازی تصفیه خانه ها و ایستگاههای پمپاژ و خطوط انتقال آب و فاضلاب را با حداقل هزینه و کیفیت مناسبت نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور ارائه نماید. شرکت آبانگان صنعت می کوشد تا با بهره برداری صحیح و اصولی از منابع و خلق آثاری ماندگار جاودانه شود و با ایجاد اشتغال و تربیت نیروهای متخصص موجبات خودکفایی کشور را فراهم آورد. شرکت آبانگان صنعت می کوشد تا با نوآوری در اجرای طرحها و پروژه های صنعتی موجبات رضایتمندی کارفرمایان را فراهم آورد. شرکت آبانگان با اتکا به واحد تحقیق و توسعه همواره پیشرو در ورود به بازارها و فرصت های شغلی جدید می باشد.

میخواهید با ما تماس بگیرید؟

برای تماس با آبانگان صنعت روی دکمه زیر کلیک کنید.

مراحل اجرای پروژه ها در آبانگان صنعت


طراحی

شرکت آبانگان صنعت با بیش از 15 سال تجربه در زمینه  طراحی تصفیه خانه آب و فاضلاب شهری و صنعتی، سیستم های بازچرخانی پساب، ایستگاه های پمپاژ و همچنین با اتکا بر تجربه  و دانش نیروهای کاربلد و زبده خود آماده ارایه  هرگونه خدمات فنی و مهندسی  می باشد.

اجرا

پس از اتمام مراحل فنی و مهندسی شرکت آبانگان صنعت فعالیت خود را در زمینه اجرای پروژه آغاز می کند . این مراحل شامل ساخت بخش سیویل ، ساخت و تامین تجهیزات  داخلی ، تامین تجهیزات خارجی ، نصب و راه اندازی می باشد.

بهره‌برداری

شرکت آبانگان صنعت با تکیه بر تجریه طراحی ، اجرا و بهره برداری بیش از 40 پروژه در داخل و خارج از کشور در زمینه تصفیه آب و فاضلاب ، ایستگاه پمپاژ و غیره ، توانایی خود را در زمینه بهره برداری  مناسب که از  مهم ترین مراحل پس از اجرای پروژه می باشد اثبات کرده است.

fa_IR
en_GB fa_IR